אודות​

about-us

מי אנחנו ?

חברת א.מ נדל”ן הינה חברה אשר מספקת מכלול שירותים בתחום הנדל”ן ומתבססת על מערכת פרסום נדל”ן ייחודית אשר פיתחנו ומתבססת על בינה מלאכותית – AI.

אנו מאמינים כי שוק הנדל”ן בישראל זועק לשינוי ולשם כך עמלנו במשך שנים לבנות מודלים אשר יוצרים את השילוב המושלם בין נדל”ן , טכנולוגיה ושירות ברמה הגבוהה ביותר .

השירותים שאנו מספקים הם מענה כולל בתחום הנדל”ן החל מניהול נכסים , תיווך השכרה ומכירה , שיווק פרויקטים , השקעות בניה ושיפוצים וכל זאת תחת אופרציה אחת .

חברת א.מ נדל”ן נותנת מענה הן לבעלי דירות , יזמים ומשקיעים ובאותה נשימה פיתחנו מערכות מתקדמות ושיטות אשר משפרות את איכות חייהן של שוכרים ורוכשי דירות .

עיקר פעילות החברה כיום היא באזור תל אביב , גוש דן ואזור השרון .

אנו מאמינים כי כאשר אדם בחר להפקיד בידינו את נכסיו הוא מצפה לשקט נפשי , מקצוענות ושירות ברמה הגבוהה ביותר לכל הצדדים בעסקה ולכן אנו מתבססים על קשר אישי ומענה שוטף לכל בעיה או תקלה שתקרה בדרך .

מייסד

החברה הוקמה על ידי אסף אמזלג שגדל והתחנך במועצה אזורית חוף השרון.

לאחר שירות צבאי בחיל האוויר ומספר עסקים שהקים במגוון תחומים , התמקצע אסף בתחום הנדל”ן עם ניסיון של מעל 200 עסקאות נדלן על כל גווניו לאורך השנים.

את המודל הייחודי שלנו לשיווק נדל”ן פיתח אסף במהלך שנות לימודיו באוניברסיטת רייכמן שבהרצליה במהלך לימודים לתואר ראשון בקיימות וממשל.

 

new

אסף אמזלג

בעלים

Skip to content