תיווך נדל”ן

את תחום התיווך הקלאסי כמו שאתם מכירים נשמח שתשכחו.

אנו מאמינים כי תחום התיווך בישראל נמצא במקום רע בשנים האחרונות הן מבחינת איכות המוצר ותודעת השירות והן מבחינת סטיגמות והחיסרון בשילוב טכנולוגי.

 אנו כאן כדי לשנות את התמונה גם בשביל המוכרים והקונים וגם בשביל המשכירים והשוכרים.

בבעלותינו מערכת ייחודית בשוק לשיווק ופרסום נדל”ן אשר פיתחנו לאורך השנים ויודעת למצוא לכל נכס את הלקוח המתאים במכירה או השכרה.

המערכת והמודל מתבסס על בינה מלאכותית כלומר – ככל שהזמן עובר ואנו צוברים יותר נתונים כך המערכת לומדת את עצמה טוב יותר ומדייקת את עצמה לתוצאות מקסימליות.

כיום המערכת שלנו יודעת לחשוף כל מודעת נדל”ן – נכס למכירה , נכס להשכרה או שיווק פרויקט למעל 250,000 איש רלוונטים בכל יום.

 אך חשוב לציין – מנקודת המבט שלנו טכנולוגיה לבדה אינה מספיקה בתיווך נדל”ן וצריכה לבוא יחד עם משתנים נוספים כמו שירות טוב , מקצועיות וקשר אישי עם הלקוחות.

לחברתינו מעל 150 נכסים בבלעדיות בשנה באזור תל אביב ,המרכז והשרון למכירה והשכרה.

במציאות של שוק הנדל”ן בימים אלו , קשה למצוא את ערך המתווך בעסקה ולכן נגרם מצב שלקוחות לא אוהבים לשלם תיווך ולפעמים אפילו בצדק.

איך שאנחנו רואים את הדברים כאשר לקוח מבין את ערך המוצר ואת מה שאנחנו מביאים איתנו לשולחן בכל עסקה מסוג שהיא – התשלום מתבצע מאהבה , הבנה ובטעם טוב וזו המציאות אותה אנחנו רוצים להנחיל בשוק הנדל”ן.

ברשותינו מודלים ואסטרטגיות מכירה ייחודיות ומתקדמות אשר שונות לגמרי מהתיווך הקלאסי המוכר בשוק.

חושבים למכור ? קבלו הערכת שווי נכס בחינם מאיתנו – לחץ כאן

Skip to content